26 Ağustos 2012 Pazar

Benim bayramım seyranım mübarektir!

Bayramlar başta olmak üzere tüm özel günler.. Nedense hayatımın erkekleri beni bir hatırlarlar bu nadide günlerde. Bir arayıp hal hatır sormalar, kutlamalar, öpmeler, sülaleme kadar selamlar..
İyisiniz hoşsunuz da, ezberledim artık ben bu telefonları, altındaki anlamı bilirim. Bilirim ki namıdeğer "o" na gitmeden önce son yoklamalarınızdır bu telefonlar. Haydi gel benimle ol, uzanıp yıldızlardan, bakalım dünyadaki resmimize.. dersem gelecekmişsiniz gibi bir haliniz vardır ancak neticede yüz bulamayınca koşa koşa atarsınız kendinizi namıdeğer "o" nun kollarına..

Hepiniz ben senin bildiğin erkeklerden değilim naraları ile gelir, parmaklarınızın ucunda, hissettirmeden usulca gidersiniz ancak tam çıkarken köşede duran en sevdiğim vazoma gümbür gümbür yeri öptürürsünüz, sonuç paramparça..

Birazcık cesaretli olanlarınız tüh tüh vah vah benim için de kolay değil ayaklarına yatar.. diğerleriniz sen beni yanlış anladın arkadaşım edalarında topuklar..

Bunlara alıştık artık, ezberledik.. Kırılacak diye artık çıkıştaki tüm vazoları da kaldırdık.

Ama keşke o telefonu özlem hissettiğiniz ve yanımda olmaya, yanınızda olmama karar verdiğiniz bir zamanda etseniz.. Öyle bir telefon etseniz de..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
;